KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14739105
nr 1473 9105
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, interiör. Olja på duk, 28x42cm, yttermått inklusive ram: 41x56cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:59:57
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)